CELEBRITY BEAUTY-Kurz-1D-3D Nano/Cashmere Lashes

3D MIHALNICE WONDER ® LASH

Ak ste ich ešte neskúsili, mali by ste tak urobiť aspoň raz v živote 🙂 Kto by nechcel mať prekrásne riasy 24 hodín denne a celé týždne bez námahy. Ponúkame profesionálne prevedenie, roky skúseností, produkt bezpečný pre Vaše riasy, výber finálneho vzhľadu mihalníc, pohodlie pri nosení a minimálnu starostlivosť.

CELEBRITY BEAUTY-Brow Extensions - 4D obočie

4D / 7D NOIR LASH ® NORKOVÉ MIHALNICE

Ešte krajšie, ešte plnšie, ešte ľahšie…. delikátne, norkové, jemnulinké páperové riasy pre náročnejšie dámy. Poskytnú objem tam, kde v skutočnosti chýba a zároveň zachovajú jemnosť vo svojom vzhľade

CELEBRITY BEAUTY-Kurz 9D Hollywood XL volume

9D HOLLYWOODSKY OBJEMNÉ RIASY

Boom vo svete mihalníc!  Hollywoodsky objem rias  pre extra hustotu. Experti pripravili odľahčené Cashmere ® – kašmírové riasy, aby naplnili želanie aj najnáročnejších klientov.

CELEBRITY BEAUTY-Kurz Infinity Bottom Lashes

BLINK & GO EXPRESS RIASY – HUSTÉ / DLHÉ RIASY V 20 MINÚTACH

Aj vy bojujete s časom pre seba? Už nemusíte. Blink & Go Riasy robia zázraky už v 20 minútach. Husté a plné riasy jedným žmurknutím oka zaručuje zmyselný pohľad bez hodín čakania.

CELEBRITY BEAUTY-Brow Extensions - 4D obočie

4D BROW BUILDING – ZAHUSŤOVANIE OBOČIA

Novinka pre výplň, korekciu, či úpravu obočia. Vhodné pre obočie, ktoré nerastie, alebo potrebuje vyplniť, či predĺžiť jeho tvar.

CELEBRITY BEAUTY-Threading - nitkovanie obočia

TVAROVANIE OBOČIA TECHNIKOU THREADING – NITKOVANIE

Zaručuje precízne a úhľadné obočie, je rýchla a vhodná pre citlivú pleť. Threadingová niť formuje obočie v úhľadných líniách a jemne odstraňuje aj tie najmenšie vlásky aj s korienkom. Vhodné na rýchle odstránenie chĺpkov na brade a hornej pere.

CELEBRITY BEAUTY-Opaľovanie nástrekom kurz

OPAĽOVANIE NÁSTREKOM – ZDRAVÁ FORMA OPÁLENIA

Nová technológia farbív vyčarí zamatovo opálenú pokožku v minútach tak, že nevzniknú žiadne škvrny. Opálenie nástrekom je rýchle, spoľahlivé a vydrží približne 8 až 10 dní. K dispozícii je niekoľko odtieňov.

CELEBRITY BEAUTY-Kurz-Air Brush Make Up

AIR BRUSH MAKE-UP / MAKE-UP FILMOVÝCH HVIEZD

Je hypoalergický, nezanáša póry, má vynikajúcu kryciu schopnosť, je trvácny a oteru vzdorný.V Hollywoode úplne bežná vec, u nás novinka. Airbrush Make up vyzerá prirodzene, krajšie a vydrží oveľa viac ako bežný Make up. Rovnomerným nástrekom sa koriguju nedostatky, vytvárajú sa korekcie tváre tieňovaním, úhľadné línie, očné tiene, linky, líčka, vypĺňa sa obočie, kontúry pier.. Tento dokonalý Make up je ideálny pre nevesty.

CELEBRITY BEAUTY-Gél lak kurz

BIO GÉL NECHTY SHELLAC

Poslaním Biogel lakov je spevniť lámajúce sa mäkké nechty. Ošetrujú prirodzený necht, zatiaľ čo naše nechty zdobí žiarivá farba Biogel laku. Shellac sa nanáša sa ako lak na nechty a zatvrdzuje sa ako gél. Vydrží celých 14 dní.

CELEBRITY BEAUTY-7 krokov k dokonalému obočiu

7 KROKOV K IDEÁLNEMU OBOČIU

Eyebrow perfection posúva tvarovanie obočia do ďalšieho levelu a dá vám skúsenosť akú žiadny iný spôsob. Je jedinečný a stáva sa jedným z najžiadanejších ošetrení v salónoch na celom svete. Cieľom obočia s vysokou definíciou nie je len úprava obočia, ale vytvorenie ideálneho tvaru kombináciou rôznych technik ako farbenie, treading, trhanie pinzetou, česanie a zastrihovanie. Používanie vosku a vyplnenie púdrom. Vaše obočie bude vyzerať lepšie ako kedykoľvek predtým.

CELEBRITY BEAUTY-Líčenie- Veľká škola

SVADOBNÝ SERVIS PRE NEVESTY

Čas pre nevestu… Tento výnimočný balík je pripravený tak, aby ste sa vo Váš veľký deň cítili nádherne a vyzerali rovnako krásne.