CELEBRITY BEAUTY-Kurz-1D-3D Nano/Cashmere Lashes

1D – 3D KAŠMÍROVÉ / NANO MIHALNICE

Ak ste ich ešte neskúsili, mali by ste tak urobiť aspoň raz v živote 🙂 Kto by nechcel mať prekrásne riasy 24 hodín denne a celé týždne bez námahy. Ponúkame profesionálne prevedenie, roky skúseností, produkt bezpečný pre Vaše riasy, výber finálneho vzhľadu mihalníc, pohodlie pri nosení a minimálnu starostlivosť.

CELEBRITY BEAUTY-Brow Extensions - 4D obočie

4D, 5D, 6D, 7D NORKOVÉ MIHALNICE

Jemné, s 0% váhou, vhodné na techniku “viazania” , vhodné pre efekt plný nežného objemu. Nevtieravé , elegantné riasy pre každú modernú ženu. Výnimočný aspect z rady norkových mihalníc je pridaných 15% mihalníc do každej rady v balení. Naši profesionálny eyelash dizajnéri tak môžu tvoriť  ešte hustejśie a našuchorené riasy  plné  maximálneho objemu bez záťaže na vlastné mihalnice. Vďaka premedikácii lepidlo ľahšie prilnie a rýchlejšie schne. Farebne odlíšená línia “ non-stick” na každom odnímateľnom páse zaručí , že mihalnice sú po nabratí pinzetou z každého pásu čisté od lepidla.

CELEBRITY BEAUTY-Kurz 9D Hollywood XL volume

9D HOLLYWOODSKY OBJEMNÉ RIASY

Boom vo svete mihalníc!  Hollywoodsky objem rias  pre extra hustotu. Experti pripravili odľahčené Cashmere ® – kašmírové riasy, aby naplnili želanie aj najnáročnejších klientov.

CELEBRITY BEAUTY-Kurz Infinity Bottom Lashes

XD RUSKÝ OBJEM MIHALNICE

  • ešte jemnejší, prirodzenejší vzhľad
  • level up mihalnice novej generácie
  • naskladané na páse v špecifickom poradí
  • 300 mihalníc v 20 minútach

Technika napájania a špeciálne vyrobené mihalnice v mix dĺžkach aplikovaných na jedno oko ponúka odľahčené riasy plné objemu tak , ako ich príroda sama vytvorila. K dispozícii v zakrivení C a D

CELEBRITY BEAUTY-Brow Extensions - 4D obočie

4D BROW BUILDING – ZAHUSŤOVANIE OBOČIA

Novinka pre výplň, korekciu, či úpravu obočia. Vhodné pre obočie, ktoré nerastie, alebo potrebuje vyplniť, či predĺžiť jeho tvar.

CELEBRITY BEAUTY-Threading - nitkovanie obočia

TVAROVANIE OBOČIA TECHNIKOU THREADING – NITKOVANIE

Zaručuje precízne a úhľadné obočie, je rýchla a vhodná pre citlivú pleť. Threadingová niť formuje obočie v úhľadných líniách a jemne odstraňuje aj tie najmenšie vlásky aj s korienkom. Vhodné na rýchle odstránenie chĺpkov na brade a hornej pere.

CELEBRITY BEAUTY-Opaľovanie nástrekom kurz

OPAĽOVANIE NÁSTREKOM – ZDRAVÁ FORMA OPÁLENIA

Nová technológia farbív vyčarí zamatovo opálenú pokožku v minútach tak, že nevzniknú žiadne škvrny. Opálenie nástrekom je rýchle, spoľahlivé a vydrží približne 8 až 10 dní. K dispozícii je niekoľko odtieňov.

CELEBRITY BEAUTY-Kurz-Air Brush Make Up

AIR BRUSH MAKE-UP / MAKE-UP FILMOVÝCH HVIEZD

Je hypoalergický, nezanáša póry, má vynikajúcu kryciu schopnosť, je trvácny a oteru vzdorný.V Hollywoode úplne bežná vec, u nás novinka. Airbrush Make up vyzerá prirodzene, krajšie a vydrží oveľa viac ako bežný Make up. Rovnomerným nástrekom sa koriguju nedostatky, vytvárajú sa korekcie tváre tieňovaním, úhľadné línie, očné tiene, linky, líčka, vypĺňa sa obočie, kontúry pier.. Tento dokonalý Make up je ideálny pre nevesty.

CELEBRITY BEAUTY-Gél lak kurz

BIO GÉL NECHTY SHELLAC

Poslaním Biogel lakov je spevniť lámajúce sa mäkké nechty. Ošetrujú prirodzený necht, zatiaľ čo naše nechty zdobí žiarivá farba Biogel laku. Shellac sa nanáša sa ako lak na nechty a zatvrdzuje sa ako gél. Vydrží celých 14 dní.

CELEBRITY BEAUTY-7 krokov k dokonalému obočiu

7 KROKOV K IDEÁLNEMU OBOČIU

Eyebrow perfection posúva tvarovanie obočia do ďalšieho levelu a dá vám skúsenosť akú žiadny iný spôsob. Je jedinečný a stáva sa jedným z najžiadanejších ošetrení v salónoch na celom svete. Cieľom obočia s vysokou definíciou nie je len úprava obočia, ale vytvorenie ideálneho tvaru kombináciou rôznych technik ako farbenie, treading, trhanie pinzetou, česanie a zastrihovanie. Používanie vosku a vyplnenie púdrom. Vaše obočie bude vyzerať lepšie ako kedykoľvek predtým.

CELEBRITY BEAUTY-Líčenie- Veľká škola

MICROBLADING OBOČIA , ČIARKOVANÉ ČEPIELKOU

Microblading je proces, ktorý implantuje pigment do vrchných vrstiev epidermis. Poskytne Vám flexibilitu tvaru , farby a intenzity. Štýl obočia sa často mení s trendom, vekom a celkovým štýlom človeka. “Vyčiarkované obočie“ vydrží 12-18 mesiacov. To, ako dlho pigment vydrží sa líši od človeka, záleží od typu pleti, pigmentu, množstva opaľovania, starostlivosti o pleť, celkového životného štýlu a veku.